Kalender 2022

 

  Kalender 2022

 

 

 

 

 

Datum

Wedstrijd

 

vijver

kanaal

Super Star

Zilv. Hengel

Zondag 27 maart

Zichem

8.30 - 12.30 OF 14.30 - 18.30

1

 

 

1

Zondag 3 april

Federatie - Zichem

9 - 12 OF 14.30 - 17.30

 

 

1

 

Zondag 10 april

Federatie - Marotje Huldenberg

9 - 12 OF 14.30 - 17.30

 

 

2

 

Zondag 17 april

Penneke Veerle

8.30-12.30 OF 14.30-18.30

2

 

 

2

Maandag 18 april

Zichem

10 - 13 EN 15 - 18

3

 

 

3

Zondag 24 april

Rietvoorn Begijnendijk

8.30 - 12.30 OF 14.30 - 18.30

4

 

 

4

Zondag 1 mei

De Meren Begijnendijk

10 - 13 EN 15 - 18

5

 

 

5

Zondag 8 mei

Sportvissers Laakdal

8.30 - 12.30 OF 14.30 - 18.30

6

 

 

6

Zondag 15 mei

Federatie - Zichem

9 - 12 OF 14.30 - 17.30

 

 

3

 

Zondag 22 mei

Federatie - Neerijse

9 - 12 EN 14 - 17

 

 

4

 

Donderdag 26 mei

Bleuke

8.30 - 12.30 OF 14.30 - 18.30

7

 

 

7

Zondag 29 mei

 Schoonhoven Aarschot

10 - 13 EN 15 - 18

8

 

 

8

Zondag 5 juni

Rietvoorn Begijnendijk

8.30 - 12.30 OF 14.30 - 18.30

9

 

 

9

Maandag 6 juni

Heidevissers - Balen

13 - 15 EN 16 - 18

10

 

 

10

Zondag 12 juni

Zichem

10 - 13 EN 15 - 18

11

 

 

11

Zondag 19 juni

Fed. Schoonhoven Aarschot

 9 - 12 EN 14 - 17

 

 

5

 

Zondag 26 juni

De Meren Begijnendijk

10 - 13 EN 15 - 18

12

 

 

12

Zondag 3 juli

Sportvissers Laakdal

8.30 - 12.30 OF 14.30 - 18.30

13

 

 

13

Zondag 10 juli

BBQ Zichem

9 - 12 OF 14 - 17

14

 

 

14

Zondag 17 juli

Federatie - Blauwmolen

9 - 12 OF 14.30 - 17.30

 

 

6

 

Woensdag 21 juli

Lommel

11 - 16

 

1

 

15

Zondag 24 juli

Federatie Tildonk

11 - 16

 

2

7

16

Zondag 31 juli

Nat. - Goudvisje Diest - Tildonk

11 - 16

 

3

8

17

Zondag 7 augustus

Federatie - Lot

11 - 16

 

 

9

 

Zondag 14 augustus

Bocholt

11 - 16

 

4

 

18

Maandag 15 aug.

Federatie Tildonk

11 - 16

 

5

10

19

Zaterdag 20 augustus

MOSSELEN ZICHEM

 

 

 

 

 

Zondag 21 augustus

Federatie - Zemst

11 - 16

 

 

11

 

Zondag 28 augustus

B.K. Veteranen - Masters

 

 

 

 

 

Zondag 4 september

Zichem

10 - 13 EN 15 - 18

15

 

 

20

Zondag 11 september

Vaerenvissers - Herselt

8.30 - 12.30 OF 14.30 - 18.30

16

 

 

21

Zondag 18 september

 

 

 

 

 

 

Zondag 25 september

 

 

 

 

 

 

Zondag 2 oktober

Zichem

 10 - 13 EN 15 - 18

17

 

 

22

Zondag 9 oktober

Geuvelke Zolder

8.30 - 12.30 OF 14.30 - 18.30

18

 

 

23

Zondag 16 oktober

Schulensmeer

11 - 16

 

6

 

24

Zondag 23 oktober

Beringen

11 - 16

 

7

 

25

Zondag 30 oktober

Diepenbeek

11 - 16

 

8

 

26

Dinsdag 1 november

 

 

 

 

 

 

Zondag 6 november

Kuringen

11 - 16

 

9

 

27

Vrijdag 11 novemb.

Beringen

11 - 16

 

10

 

28

Zondag 13 november

Veldwezelt

11 - 16

 

11

 

29

Zondag 20 november

Diepenbeek

11 - 16

 

12

 

30

Zondag 27 november

 

 

 

 

 

 

Zaterdag 3 december

Teerfeest Zaal Scafnis - Schaffen