Kalender 2021

 

 Kalender 2021

 

 

 

 

 

Datum

Wedstrijd

 

vijver

kanaal

Super Star

Zilv. Hengel

Zondag 14 maart

 

 

 

 

 

 

Zondag 21 maart

Albertkanaal Diepenbeek

10 - 17

 

1

 

1

Zondag 28 maart

Zichem

8.30 - 12.30 OF 14.30 - 18.30

1

 

 

2

Zondag 4 april

Penneke - Veerle

8.30 - 12.30 OF 14.30 - 18.30

2

 

 

3

Maandag 5 april

Zichem

10 - 13 EN 15 - 18

3

 

 

4

Zondag 11 april

Federatie - Zichem

 

 

 

1

 

Zondag 18 april

Federatie - Blauwmolen

 

 

 

2

 

Zondag 25 april

Rietvoorn Begijnendijk

8.30 - 12.30 OF 14.30 - 18.30

4

 

 

5

Zaterdag 1 mei

De Meren Begijnendijk

10 - 13 EN 15 - 18

1

 

 

1

Zondag 2 mei

Sportvissers Laakdal

8.30 - 12.30 OF 14.30 - 18.30

2

 

 

2

Zondag 9 mei

     Federatie - Zichem

 

 

 

1

 

Donderdag 13 mei

Bleuke

8.30 - 12.30 OF 14.30 - 18.30

1

 

 

1

Zondag 16 mei

Federatie - Marotje Huldenberg

 

 

 

2

 

Zondag 23 mei

Federatie - Steenputteke

 

 

 

3

 

Maandag 24 mei

!!!!

Heidevissers - Balen

13 - 15 EN 16 - 18

1

 

 

1

Zondag 30 mei

Ineos Geel

10 - 13 EN 15 - 18

2 + 3

 

 

2+3

Zondag 6 juni

Rietvoorn Begijnendijk

8.30 - 12.30 OF 14.30 - 18.30

4

 

 

4

Zondag 13 juni

Zichem

10 - 13 EN 15 - 18

5+6

 

 

5+6

Zondag 20 juni

Federatie Ineos - Geel

 

 

 

 

 

Zondag 27 juni

De Meren Begijnendijk

10 - 13 EN 15 - 18

7+8

 

 

7+8

Zondag 4 juli

Sportvissers Laakdal

8.30 - 12.30 OF 14.30 - 18.30

9

 

 

9

Zondag 11 juli

BBQ Zichem

9 - 12 OF 14 - 17

10

 

 

10

Zondag 18 juli

Federatie - Leuvense vaart - Schiplaken

 

 

1

 

11

Woensdag 21 juli

Tildonk

11 - 16

 

2

 

12

Zondag 25 juli

Nationale - Goudvisje Diest - Tildonk

12 - 17

 

3

 

13

Zondag 1 augustus

Federatie - Brussel - Charleroi

12 - 17

 

4

 

14

Zondag 8 augustus

Vaerenvissers

8.30 - 12.30 OF 14.30 - 18.30

11

 

 

15

Zondag 15 augustus

Federatie - Tildonk

12 - 17

 

5

8

16

Zondag 22 augustus

Federatie - Zemst

12 - 17

 

6

9

17

Zondag 29 augustus

B.K. Veteranen - Masters

 

 

 

 

 

Zondag 5 september

Zichem

10 - 13 EN 14.30 - 17.30

12+13

 

 

18+19

Zondag 12 september

Geuvelke Zolder

 

14

 

 

20

Zondag 19 september

B.K. Interclub

 

 

 

 

 

Zondag 26 september

B.K. Individueel

 

 

 

 

 

Zondag 3 oktober

Zichem

10 - 13 EN 14.30 - 17.30

15+16

 

 

21+22

Zondag 10 oktober

Beringen

11 - 16

 

7

 

23

Zondag 17 oktober

Kuringen

11 - 16

 

8

 

24

Zondag 24 oktober

Veldwezelt

11 - 16

 

9

 

25

Zondag 31 oktober

Neerpelt

11 - 16

 

10

 

26

Maand, 1 november

 

 

 

 

 

 

Zondag 7 november

Diepenbeek

11 - 16

 

11

 

27

Dond, 11 november

 

 

 

 

 

 

Zondag 14 november

Veldwezelt

11 - 16

 

12

 

28

Zondag 21 november

Vroenhoven

11 - 16

 

13

 

29

Zondag 28 november

 

 

 

 

 

 

Zaterdag 4 december

Teerfeest Zaal Scafnis - Schaffen